E-ticaret
Asistan

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Online Gömlek, olarak Kocaeli ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Teknik ekibimiz ile bir çok proje sorunsuz ve güvenilir bir şekilde teslim edilmiştir.

Online Gömlek yetkili firması olarak müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. İşinin ehli ustalardan oluşan ekibimiz çağın getirdiği yenilikleri takip ederek siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Firmamız; Her hizmetin kurumsallaştığı günümüzde, tamamen müşteri beklentilerine hizmet etmek amacıyla, kaliteli ürün ve hizmetin tek noktadan kontrol edildiği hizmet anlayışı ile kurulmuş bir hizmet sektörüdür.

Amacımız; sunduğumuz hizmetlere bir kaliteli standardı getirmek, hizmet sunan personelin mesleki yeterliğini kontrol etmek ve sürekli denetlemek, müşteri ile diyaloğunu kurumsal vizyona yakışır seviyede tutmak, sunulan hizmet ile kullanılan malzemelerin kalitelerini garanti ederek tamamen müşteri memnuniyet odaklı ve disiplinli çalışmak. Biliyoruz ki başarı, disiplinli ve vizyonlu kişi, kurum ve firmaları takip eder, bünyesine alır.

Bu amaçla işinin ehli, ustalığını ispatlamış, teknik ekipman ile çalışarak müşterilerimizden aldığımız destek ile her geçen gün hizmet bölgelerine yeni yerler katarak büyümeye devam ediyoruz.

Yukarı